Our Services

طراحی وب سایت

شرکت تاری بر آن است تا با استفاده از تکنولوژی هایی نظیر XHTML ،PHP ،CSS و تسلط کامل بر نرم افزارهای گرافیکی مانند Adobe Photoshop, Adobe Flash, Adobe Fireworks, CorelDRAW این امکان را برای شما فراهم سازد تا آرزوهایتان را در دنیای وب به واقعیت تبدیل نمائید.
طراحی های صورت گرفته تماما به صورت table less و با استفاده از آخرین استاندارد های CSS صورت می گیرد، همچنین در کد نویسی نیز از تکنولوژی AJAX و متدهای jQuery و MooTools استفاده می شود.
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

خدمات گرافیکی و چندرسانه ای

کلیه شرکت ها به نوعی با چالش انتخاب مجری مجرب جهت انجام پروژه های گرافیکی بزرگ و کوچک خود آشنایی دارند. آنچه مسلم است کیفیت تبلیغات مصور به نوعی گویای شخصیت و پرستیژ کاری یک شرکت می باشد، و چه نیکوست اگر "طراحی" کلیه این موارد با "وب سایت" شرکت از هماهنگی و هارمونی بهره مند شده باشد. از این رو برآن شدیم تا با تجربه چند ساله اخیر در امر گرافیک وب و تبلیغات دیجیتال، پس از طراحی سایت، نیازهای طراحی گرافیکی ضروری و روزمره مشتریان خود را نیز مرتفع نماییم.
در شرایط کنونی تیم طراحی تاری افتخار ارائه خدماتی نظیر (طراحی لوگو، کاتالوگ و بروشور چندرسانه ای، طرح لوح فشرده، پوستر، بنر تبلیغاتی، ست اداری، ...) را دارد.

 

بهینه سازی در جستجوگرها و بازاریابی

بهینه سازی در موتورهای جستجو هنر و علمی است که باعث میشود تا رتبه بندی سایت شما در موتورهای جستجو نظیر موتور جستجوی محبوب گوگل دارای رتبه ای بالاتر از سایت های دیگر فعال در زمینه کاری شما شود.
استفاده از تکنیک های SEO توسط متخصصین ما و آشنایی کامل به الگوریتم های جستجوی موتورهای جستجو به نحو چشمگیری باعث افزایش بازدید و رونق کسب و کار شما خواهد گردید.
بکارگیری تکنیک های SEO (بهینه سازی در موتورهای جستجو) و SEM (بازاریابی اینترنتی) به طور موازی می تواند از شما مدیری موفق در زمینه نت مارکتینگ بسازد.

accounting system flow chart

طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری

وقفه در کار شبکه و کاهش کارايی، لطمات جبران‌ناپذيری برای سازمان به دنبال خواهد داشت. نگهداری و پشتيبانی مستمر از شبکه‌های کامپيوتری يکی از الزامات ضروری در استفاده بهينه از حداکثر ظرفيتهای آنها بوده و نيازمند تخصص و مهارت زيادی برای رفع سريع و به موقع مشکلات پيش‌آمده مي‌باشد.
طراحی و اجرای تجهیزات سخت افزاری شبکه اعم از سوئیچ و روتر و فایروال و تجهیزات پسیو، طراحی و اجرای سرویس های نرم افزاری شبکه تحت سیستم عامل های ویندوز و لینوکس با توجه به نیاز سازمان،ارائه راه حل و مشاوره به سازمان ها و موسسات اداری و تجاری و مذهبی با استفاده از گروه مشاوران دارای مدارک دانشگاهی و بین المللی، پشتیبانی سخت افزارها و شبکه های کامپیوتری موسسات و کارخانجات با استفاده از نیروهای پاره وقت از جمله خدماتی است که توسط ما به شما ارائه خواهد شد.

خدمات میزبانی وب سایت

سرورهای هاستینگ ما در پیشرفته ترین دیتا سنترهای هاست دنیا، در امریکا و اروپا واقع شده و بصورت شبانه روزی توسط مهندسین و تکنسین های مجرب و سیستمهای مونیتورینگ سرور هاستینگ مورد نظارت و پشتیبانی قرار دارند.
خدمات هاست ما شامل سرویسهای هاستینگ لینوکس و هاستینگ ویندوز مشترک و هاست سرور مجازی و اختصاصی برای شرکتها، اشخاص و سازمانهای خصوصی و دولتی است.

نگهداری وب سایت

ایجاد یک وب سایت یک وظیفه چالش انگیز است و گاه حفظ کیفیت آن پر اهمیت تر و چالش انگیزتر است.
تاری خدمات نگهداری سایت را با سهولت و مهارت ارائه میکند. ما مجریان حرفه ای نگهداری وب سایت هستیم که خدمات خود را به صورت حرفه ای در کل ایران ارائه میدهیم.